www.stridasport.cz/textil, v kamenných prodejnách STŘÍDA SPORT Shop nebo u vybraných prodejců značky CCM." />
Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Vybavte se na letní měsíce povedenou kolekcí textilu Historical a Blackout!

04.06.2021
Vše začalo přesně před 120 lety, kdy George Tackaberry vyvinul první brusle a položil tím základy značky CCM. Od té doby CCM přidává do produktové škály další a další produkty a nyní vstupuje na trh stylového volnočasového oblečení a to hned 2 kolekcemi. Seženete u nás v eshopu na www.stridasport.cz/textil, v kamenných prodejnách STŘÍDA SPORT Shop nebo u vybraných prodejců značky CCM.
V kolekci Historical naleznete kvalitní triko, kšiltovku a praktickou mikinu s kapucí. Veškeré oblečení se vrací ke kořenům a historickému odkazu značky CCM. Je doplněno o historická loga značky CCM, která si pamatujete z 80. a 90. let ze zimních stadionů. Vše vyrobeno z kvalitních materiálů, které vydrží opakované praní.

DSC_0017.jpg  DSC_0081.jpg  
DSC_8656.jpg  DSC_8512.jpg

Nebo si můžete vybrat ze stylové kolekce Blackout. Černá barva už nebude jen tak obyčejná. Zaujměte a buďte vidět. Tato nadčasová kolekce se vyznačuje černou barvou v kontrastu s viditelnými a vkusnými červenými prvky. Vykročte směle ze šatny přímo na ulici v triku a kšiltovce z kolekce Blackout.

DSC_1028_DRYLOOK.jpg  DSC_9317_DRYLOOK.jpg  DSC_9363_DRYLOOK.jpg  DSC_9489_DRYLOOK.jpg  DSC_9555_WIND.jpg
SpinnerČekejte
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.