Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Novinky

Horká novinka v tacksové řadě hokejek: Tacks AS-V Pro 🔥

25.11.2022
Řada Tacks je opět bohatší o nový přírůstek v profesionální úrovni hokejek. Se začátkem zimy přichází na trh zbrusu nová hokejka CCM Tacks AS-V Pro. Speciálně vyvinutá pro silové hráče. Co vše tato novinka od značky CCM nabízí?

Vyhrajte 2 V.I.P. vstupenky na českou repre proti Švédsku!

03.11.2022
Právě teď máte jedinečnou příležitost vidět naši hokejovu reprezetenci na vlastní oči v premiérovém zápase letošního ročníku Euro Hockey Tour na domácí půdě v českobudějovické Budvar Aréně.
Soutěžíme na našem instagramovém profilu @ccmhockeyczechrepublic, kde vylosujeme jednoho výherce, který od nás obdrží 2 V.I.P. vstupenky.

Hokejka Ribcor Trigger 7 Pro není jenom o svižném nápřahu! Čím dalším Vás překvapí? 🧐

14.10.2022
Proslýchá se, že jsme dokázali vylepšit naši CCM hokejku s nízkým kick pointem, tedy bodem ohybu při střelbě. Ano, je to pravda. Pro radu jsme přizvali i Sidney Crosbyho z Pittsburghu Penguins, který s hokejkami z řady Ribcor hraje už několik let. Díky Sidovi jsme zkombinovali technologii vrstvení uhlíkových vláken s novou vrstvou Sigma ST. A hokejka CCM Ribcor Trigger 7 Pro, která neuvěřitelně lehce pruží při střelách, byla na světě.

Soutěž: Vyhrajte 2 vstupenky na Vítkovice proti Kladnu 🥳

04.10.2022
Soutěžte s námi o 2 vstupenky na extraligový zápas mezi týmy HC Vítkovice Ridera a Rytíři Kladno. Jděte na náš instagram a tipněte si odpověď na soutěžní otázku. Pokud se na Vás usměje štěstí, vstupenky do Ostavar Arény na 16. 10. jsou Vaše.
předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
SpinnerČekejte