Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Novinky

Teribear rozhýbal letenskou pláň a naše hokejová CCM rodina byla u toho.

17.09.2021
Nadace Terezy Maxové uspořádala další ročník charitativně sportovního happeningu "Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem powered by Škoda Auto". Sportovní akce s charitativním podtexem tak opět podpořila pohybem znevýhodněné a opuštěné děti. STŘÍDA Sport se stal hrdým partnerem již 7. ročníku a přispěl finanční částkou, která pomůže na pravém místě a těm, kteří to nejvíce potřebují.

Nová hůl Ribcor Team: To je kvalitní materiál pro výkonnostní hokejisty!

31.08.2021
Chodíte si pravidelně dát do těla na led s partou kamarádů nebo hrajete amatérskou soutěž? Hledáte hůl, která je cenově dostupná a už opravdu něco vydrží? Právě taková je produktová novinka v kategorii hokejek. Představujeme vám hůl CCM Ribcor Team.
 

Zasoutěžte si o stylový snapback!

02.08.2021
Polovina prázdnin je už za námi, tak si dejme soutěž o praktický dárek na další horké letní dny. Soutěžíme o 2 snapbacky z produktových řad Ribcor a Jetspeed. Navrch vám jako bonus přihodíme klíčenky z nové edice. Jak si tedy můžete zasoutěžit?

Otevíráme novou prodejnu v Praze na Kobře.

01.08.2021
Pro všechny hokejisty, hokejistky a rodiče hokejového potěru máme dobrou zprávu! V Praze na zimním stadionu HC Kobra Praha otevíráme novou kamennou prodejnu s hokejovým vybavením CCM. Po obchodu v pražském Edenu na zimním stadionu hokejové Slavie se jedná už o druhé prodejní místo CCM v Praze. A na co všechno se můžete v CCM Hockey Shopu na Kobře těšit?
SpinnerČekejte
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.