Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
Země:
STŘÍDA SPORT
0

Novinky

Vybavte se na letní měsíce povedenou kolekcí textilu Historical a Blackout!

04.06.2021
Vše začalo přesně před 120 lety, kdy George Tackaberry vyvinul první brusle a položil tím základy značky CCM. Od té doby CCM přidává do produktové škály další a další produkty a nyní vstupuje na trh stylového volnočasového oblečení a to hned 2 kolekcemi. Seženete u nás v eshopu na www.stridasport.cz/textil, v kamenných prodejnách STŘÍDA SPORT Shop nebo u vybraných prodejců značky CCM.

Chcete vyhrát originální repre dres? Zapojte se do soutěže!

25.05.2021
Mistrovství světa v ledním hokeji v lotyšské Rize je v plném proudu. Naši borci potřebují vaši podporu. A obzvlášť teď v covidové době, kdy nemůžete povzbuzovat přímo na stadionu. Fanděte české repre alespoň z pohodlí domova v originálním CCM dresu! A navrch udělejte radost svému kámošovi, kterému vysoutěžíte triko z limitované kolece CCM. Co je k tomu třeba udělat?

Představujeme novou řadu spodní výstroje Jetspeed FT4.

21.05.2021
CCM přináší další generaci spodní výstroje pro hráče. Rukavice, holeně, lokty, ramena a kalhoty. To vše najdete v nové řadě spodní výstroje s označením FT4.
 

Nechte si vytisknout svoje jméno a číslo na vaši hokejku!

07.05.2021

Už se vám nikdy nestane, že byste v kabině nemohli najít svoji hokejku.
V našich STŘÍDA SPORT Shopech a ve vybraných hokejových obchodech značky CCM si můžete jednoduše nechat natisknout na hůl svoje jméno, číslo nebo i přezdívku. Od teď si vaši hokejku nikdo nesplete. Tiskneme na jakékoliv CCM hokejky.

SpinnerČekejte
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.