STŘÍDA SPORT CCM
Oficiální distributor CCM pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

Kontakty

STŘÍDA SPORT s.r.o.

STŘÍDA SPORT s.r.o.
Čacké 1120
530 02 Pardubice
IČ: 25251741, DIČ: CZ25251741


STŘÍDA SPORT Slovakia s.r.o.
Vápenná 15
821 04 Bratislava
IČ: 50070312, DIČ: 2120168127

Kontaktní osoby

Centrální sklad Čeperka

Jana Maňásková
Zákaznický servis
jana@stridasport.cz
Martin Šťastný
Zákaznický servis
info@stridasport.cz
Ondřej Čapek
Vedoucí skladu
sklad@stridasport.cz

Kancelář Pardubice

Martin Střída
Majitel společnosti
martin@stridasport.cz
Lenka Korečková
Finance a HR
lenka@stridasport.cz
Petr Řezníček
Nákup a logistika
petr@stridasport.cz
Barbora Korečková
Účetnictví
ucto@stridasport.cz
Iva Barková
Fakturace
iva@stridasport.cz
Vendula Opletalová
Back office
vendula@stridasport.cz

Kancelář Praha

Jaroslav Vosmík
Výkonný ředitel
jaroslav@stridasport.cz
Romana Drahošová
Finance
romana@stridasport.cz
Pavel Uher
Team servis
pavel@stridasport.cz
Radek Abrahám
Výroba dresů a team servis
radek@stridasport.cz
Dominik Škarda
Team servis - golmařina
dominik.skarda@stridasport.cz
Tomáš Plšek
Marketing
tomas.plsek@stridasport.cz
Tereza Srbová
Logistika
tereza@stridasport.cz
Daniel Polák
Velkoobchod
dan@stridasport.cz

Kancelář Bratislava

Martin Karafiát
Team servis a obchod
martin.karafiat@stridasport.sk
Michaela Valková
Back office
michaela.valkova@stridasport.sk
SpinnerČekejte
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.