Gólmani, dávejte dobrý pozor! Právě teď máte jedinečnou příležitost pořídit vybrané modely CCM gólmanských bruslí a hokejek s výraznou slevou. A to až do výše 50 %. " />
Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Slevy pro gólmany v obchodním centru POP Airport!

16.01.2023
Gólmani, dávejte dobrý pozor! Právě teď máte jedinečnou příležitost pořídit vybrané modely CCM gólmanských bruslí a hokejek s výraznou slevou. A to až do výše 50 %.
Celoroční slevy nejen na hokejové vybavení na Vás čekají v naší CCM prodejně v POP Airport Outlet & Entertainment. Tu naleznete v blízkosti pražského letiště Václava Havla. Prodejna se nachazí vedle kavárny Starbucks, expozice veteránských automobilů a vstupu do zábavního parku Majaland.

Aktuálně jsme si pro Vás připravili atraktivní nabídku pro všechny strážce brankovišť. Zlevněné brusle a hokejky pro gólmany všech výkonnostních kategorií budou k dostání přímo na prodejně až do vyprodání zásob. Vypravte se do obchodního centra POP a získejte svoje brusle nebo hokejku ještě dnes.

K nám nemáte šanci netrefit. Koukněte se na mapu, jak se do obchodního centra POP dostanete. Těšíme se na Vás. Máme otevřeno 7 dní v týdnu od 10:00 do 20:00.
SpinnerČekejte