Do Prahy dorazila zima a s blížícími se Vánoci opět po celé metropoli otevírají provoz veřejná kluziště. I letos u toho nemůžeme chybět. Chcete vědět, kde si v Praze dobře zabruslíte a užijete si pohodový den? Tak čtěte dále. " />
Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Podporujeme veřejná kluziště v Praze. Přijďte si zabruslit!

06.12.2022
Do Prahy dorazila zima a s blížícími se Vánoci opět po celé metropoli otevírají provoz veřejná kluziště. I letos u toho nemůžeme chybět. Chcete vědět, kde si v Praze dobře zabruslíte a užijete si pohodový den? Tak čtěte dále.
V adventním čase si můžete kromě procházek vánoční Prahou a nakupování dárků i trochu protáhnout svoje tělo. Je jedno, ať už sami, s partnerem či partnerkou nebo s celou rodinou. Veřejná kluziště jsou pro každého. A není nutné mít s sebou ani svoje brusle. Vše potřebné seženete na místě v půjčovně v bruslí.
Kam se tedy letos za bruslením vydat? V Praze nás uvidíte na 3 kluzištích. A to na karlínském River Rinku u nově budované Štvanické lávky přes Vltavu, dále pak u obory Hvězda na Vypichu a také přímo pod Žižkovskou televizní věží.
 
Dorazte si i v zimě zasportovat a kromě zapůjčení CCM bruslí si na všech kluzištích můžete dát i něco na zahřátí nebo se dobře a kvalitně občerstvit. Těšíme se, až se společně uvidíme na ledě.
 
Jak se na kluziště dostat? Stačí kliknout na odkaz.
DSC08847.JPG

DSC08460.JPG

IMG_9415.jpg
SpinnerČekejte