Parahokej se stal nedílnou součástí všeobecně vnímaného sportovního dění a my jsme rádi, že jsme mohli malým dílem přispět ke zkvalitnění sportovní přípravy základního kamene české parahokejové reprezentace a dlouholetého hráče pražské Sparty Zdeňka Krupičky." />
Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Podpořili jsme legendu českého parahokeje

09.02.2022
Parahokej se stal nedílnou součástí všeobecně vnímaného sportovního dění a my jsme rádi, že jsme mohli malým dílem přispět ke zkvalitnění sportovní přípravy základního kamene české parahokejové reprezentace a dlouholetého hráče pražské Sparty Zdeňka Krupičky.
Jako každý vrcholový sportovec potřebuje i parahokejista regenerovat a nechat odpočinout namáhané části těla. V případě paraplegiků jako je Zdeněk Krupička jsou pro sportovní výkon i běžné činnosti v každodenním životě důležité zdravé a silné ruce. Zdeňkovi jsme přispěli částkou 40 tisíc korun na vylepšený vozík, na kterém nemusí zatěžovat horní končetiny, a ovládá ho pomocí řídítek. Tím výrazně ulevuje přetíženým partiím v horní části těla, které tak může lépe pošetřit na tvrdé parahokejové tréninky a důležité zápasy.

Šek převzal z rukou jednatele společnosti STŘÍDA SPORT Jiřího Bessera. "Velice si vážím poskytnuté podpory na přebudování mého vozíku, který je pro mě důležitým parťákem ve sportovní přípravě a výrazně mi pomáhá i při obyčejné dopravě po městě," řekl při předání Zdeněk Krupička.

Věříme, že si novým vozíkem Zdeněk prodlouží svoji dlouhou a úspěšnou parahokejovou kariéru a držíme jemu i celé české reprezentaci palce na nadcházejících Paralympijských hrách v čínském Pekingu.

IMG_9857-conv_3.jpg

IMG_9836-conv_3.jpg
 
SpinnerČekejte