Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Otevíráme novou prodejnu v Praze na Kobře.

01.08.2021
Pro všechny hokejisty, hokejistky a rodiče hokejového potěru máme dobrou zprávu! V Praze na zimním stadionu HC Kobra Praha otevíráme novou kamennou prodejnu s hokejovým vybavením CCM. Po obchodu v pražském Edenu na zimním stadionu hokejové Slavie se jedná už o druhé prodejní místo CCM v Praze. A na co všechno se můžete v CCM Hockey Shopu na Kobře těšit?
Kromě standardního hokejového sortimentu značky CCM od bruslí, přes spodní výstroj až po helmy zde naleztnete i poslední novinky z textilních kolekcí. Ale i tréninkové soupravy včetně tréninkových pomůcek a široký výběr hokejek. Odborný personál všem zákazníkům rád poradí s výběrem té správné CCM hokejové výstroje.

K dispozici je broušení bruslí na profesionální brusce ProSharp, servis hokejové výstroje a půjčovna hokejového vybavení. Otevřeno je každý všední den včetně víkendů. Parkování je k dispozici na parkovišti HC Kobra Praha přímo vedle prodejny. Do prodejny se pohodlně dostanete i MHD. A to ze Smíchovského nádraží do zastávky Ve Studeném nebo z druhé strany z Kačerova a Novodvorské do zastávky Vrbova. Přijďte se přesvědčit sami.

Otevírací doba:
Pondělí - pátek: 13:00 - 20:00
Sobota - neděle: 9:00 - 12:30 13:30 - 20:00

Adresa:
Zimní stadion HC Kobra Praha
Mikuleckého 1584/1
147 00 Praha 4

CCM Hockey Shop Kobra CCM Hockey Shop Kobra_
 
SpinnerČekejte
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.