Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Nové brusle na sezónu 2022/2023: Tacks AS-V Pro 🔥

17.08.2022
Vyjeďte v září na led v konstrukčně vyladěných bruslích z produktové řady Tacks. Ta se rozrostla už o pátou generaci. Brusle prošly pečlivým a profesionálním vývojem v montrealské CCM Performance Lab, kde je testovaly přední hvězdy současné NHL v čele s Austinem Matthewsem z Toronta Maple Leafs.
 
Tacks AS-V Pro přináší dokonale padnoucí brusle, které bezpečně obalí celou nohu a zajistí přímý přenos energie z odrazů do ledu. A vy tak můžete na ledě opravdu akcelerovat a reagovat na nečekané herní situace. Tyto brusle ocení především hráči se silovým stylem bruslení. Vzhledem k nízké váze si budete připadat jako byste na nohou ani žádné neměli. Navíc si můžete vybrat, jaké nože si do Vašich nových bruslí zvolíte. Je to další krok k tomu, aby Vaše nové Tacks AS-V Pro byly opravdu takové, jaké potřebujete pro dosažení bezchybného výkonu na ledě.
Bota brusle je jako už tradičně u CCM bruslí vyrobena z jednoho kusu a déle tak odolává opotřebení. Použití technologie Powerflex Vám pak dopomůže k většímu rozsahu pohybu a podpoří silové bruslení. Díky vyměnitelnému jazyku si také můžete sami zvolit, jaký Vám na noze bude nejlépe sedět. Všechny jazyky jsou opatřeny chytrým adaptibilním D3O materiálem, který bezpečně chrání Váš nárt.
Brusle Tacks AS-V Pro i nižší řada AS-V jsou k dispozici ve všech STŘÍDA SPORT Shopech, v eshopu nebo u Vašich prodejců značky CCM.

July15-LockdownLift_2.jpg

Dec5-ODR_1.jpg

July26-Connor_2.jpg

Aug4-Matthews_1.jpg

Aug4-Matthews_2-(1).jpg


 
SpinnerČekejte