Řada hokej Jetspeed nyní nabízí speciální edici hokejky Jetspeed FT5 Pro v bílé barvě. Hokejka byla navržena podle skandinávského vzoru a je se svým světlým vzhledem naprosto unikátním designovým kouskem. Pro ty, kdo rádi rychle a svižně střílí, a navíc chtějí být na ledě pořádně vidět, je tato hůl ideální volbou. " />
Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Limitovaná edice hokejky Jetspeed FT5 Pro v prodeji ve vašich CCM obchodech. 🏒

24.01.2023
Řada hokej Jetspeed nyní nabízí speciální edici hokejky Jetspeed FT5 Pro v bílé barvě. Hokejka byla navržena podle skandinávského vzoru a je se svým světlým vzhledem naprosto unikátním designovým kouskem. Pro ty, kdo rádi rychle a svižně střílí, a navíc chtějí být na ledě pořádně vidět, je tato hůl ideální volbou.
Hokejka CCM Jetspeed FT5 Pro North Edition se pyšní oblíbeným hybridním kick pointem (bodem ohybu). Díky kterému se hráči hokejka prohne při tvrdší střele podle individuálního stylu držení hole. Hybridní kick point vytváří perfektní rovnováhu mezi tvrdou střelou a odezvou hokejky. Je opět o pár gramů lehčí než její předchůdkyně ze čtvrté generace. Obsahuje novou karbonovou vrstvu Sigma ST-P, díky níž je mnohem odolnější a umožňuje bez problémů ustát ve stabilní poloze opravdu tvrdé střely.
R geometrie shaftu se zaoblenými rohy nabírá mezi hokejisty na popularitě, a proto nemůže chybět ani na této nejnovější hokejce. Tato geometrie zajistí komfortní držení a pomůže k vaší zvýšené výkonosti na ledě. I čepel doznala změn a obsahuje rovněž vrstvu Sigma ST-P, která zaručuje menší náchylnost k poškození.

A pozor! Hokejku seženete pouze v kamenných prodejnách!
Přijde se přesvědčit do našich STŘÍDA SPORT Shopů nebo k vašim nejbližším prodejcům značky CCM.


2022CCM_Jetspeed_FT5P_North-2.jpg

2022CCM_Jetspeed_FT5P_North-3.jpg

2022CCM_Jetspeed_FT5P_North-4.jpg

2022CCM_Jetspeed_FT5P_North-6.jpg
SpinnerČekejte