Řada Tacks je opět bohatší o nový přírůstek v profesionální úrovni hokejek. Se začátkem zimy přichází na trh zbrusu nová hokejka CCM Tacks AS-V Pro. Speciálně vyvinutá pro silové hráče. Co vše tato novinka od značky CCM nabízí? " />
Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Horká novinka v tacksové řadě hokejek: Tacks AS-V Pro 🔥

25.11.2022
Řada Tacks je opět bohatší o nový přírůstek v profesionální úrovni hokejek. Se začátkem zimy přichází na trh zbrusu nová hokejka CCM Tacks AS-V Pro. Speciálně vyvinutá pro silové hráče. Co vše tato novinka od značky CCM nabízí?
Hokejka jako už tradičně v produktové řadě Tacks nabízí kick point (bod ohybu) ve střední části hole. Má tuhý shaft u krčku hokejky, a naopak měkčí horní část shaftu pro maximálně možné usnadnění silového nápřahu. Díky tomu je ideální volbou pro hráče, kteří rádi pálí ze střední vzdálenosti nebo z větší dálky od brankového prostoru. Čepel je pak oproti řadám Jetspeed nebo Ribcor o poznání měkčí a vyhovuje spíše obráncům, kteří střílí povětšinou od modré čáry a jsou zvyklí na rychlou a svižnou střelu. Shaft se dále pyšní novou geometrií V, která pomáhá přetavit ránu zápěstím v pořádnou pumelici do obrany soupeře. Střední část shaftu je navíc pokryta speciálním Superfast Microfeel gripem, který zajistí dokonalou kontrolu nad holí CCM Tacks AS-V Pro.
Takže pokud ještě hledáte vhodnou hokejku pro pořádnou střelu zápěstím, neváhejte a vyzkoušejte tacksovou novinku buď v našich kamenných prodejnách STŘÍDA SPORT Shop nebo u prodejců značky CCM.

ASVP_Stick_Dec8_1.jpg

ASVP_Stick_Dec8_2.jpg

ASVP_Stick_Dec8_3.jpg

ASVP_Stick_Dec14.jpg
SpinnerČekejte