Proslýchá se, že jsme dokázali vylepšit naši CCM hokejku s nízkým kick pointem, tedy bodem ohybu při střelbě. Ano, je to pravda. Pro radu jsme přizvali i Sidney Crosbyho z Pittsburghu Penguins, který s hokejkami z řady Ribcor hraje už několik let. Díky Sidovi jsme zkombinovali technologii vrstvení uhlíkových vláken s novou vrstvou Sigma ST. A hokejka CCM Ribcor Trigger 7 Pro, která neuvěřitelně lehce pruží při střelách, byla na světě. " />
Oficiální distributorCCM ALL OUT.
|
0

Hokejka Ribcor Trigger 7 Pro není jenom o svižném nápřahu! Čím dalším Vás překvapí? 🧐

14.10.2022
Proslýchá se, že jsme dokázali vylepšit naši CCM hokejku s nízkým kick pointem, tedy bodem ohybu při střelbě. Ano, je to pravda. Pro radu jsme přizvali i Sidney Crosbyho z Pittsburghu Penguins, který s hokejkami z řady Ribcor hraje už několik let. Díky Sidovi jsme zkombinovali technologii vrstvení uhlíkových vláken s novou vrstvou Sigma ST. A hokejka CCM Ribcor Trigger 7 Pro, která neuvěřitelně lehce pruží při střelách, byla na světě.
Naše nejnovější hůl z produktové řady Ribcor má vylepšené těžiště v shaftu a váží méně než její předchůdkyně z šesté generace. Pokud gólmani nestíhali Vaši práci s hokejkou doteď, tak nyní už budou jenom zírat, jak si s nimi lehce a s citem pohráváte, než nekompromisně zakončíte. Hokejka CCM Ribcor Trigger 7 Pro vydrží i tvrdou agresivní hru, zatímco Vy si jemně pohráváte s pukem a rozhodujete situace na ledě. Novinkou v sedmé generaci je i E geometrie shaftu, která Vám pomáhá se bez větší námahy napřáhnout a opřít do střely. Standardem pak zůstává bod ohybu v dolní části shaftu nad krčkem, pomocí kterého se Vám bude snadno zakončovat. A to nejen v před brankovém prostoru. Mrkněte k nám do eshopu, k Vašim oblíbeným prodejcům značky CCM nebo do našich kamenných prodejen sítě STŘÍDA SPORT Shop.

2022CCM_Trigger7P-SOCIAL-2.jpg

2022CCM_Trigger7P-SOCIAL-3.jpg

2022CCM_Trigger7P-SOCIAL-1.jpg

2022CCM_Trigger7P-SOCIAL-5.jpg

2022CCM_Trigger7P-SOCIAL-9.jpg

2022CCM_Trigger7P-SOCIAL-10.jpg


 
SpinnerČekejte