Hole CCM SuperTacks 2.0 právě v prodeji !!!

V posledních dvou letech se řada holí Tacks osvědčuje stále ví3767018-(1).jpg3767032_1.jpgc díky své konzistentní výkonnosti. Totéž platí i pro hůl Super Tacks 2.0, která hranice výkonnosti a odolnosti posouvá ještě dál díky našemu novému partnerství se společností Sigmatex, globálním lídrem v odvětví výroby vysoce výkonných kompozitních vláken. S vylepšeným kick pointem nabízí hráčům větší cit při přihrávkách i potřebný ohyb při střelách zápěstím a příklepem. V neposlední řadě extrémně tuhá čepel jim umožňuje trefit cíl s větší spolehlivostí a zlepšovat tak střeleckou přesnost. Nová hůl Super Tacks 2.0 zcela mění význam pojmu všestranná výkonnost.


PERFORMANCE COMBINED WITH DURABILITY
Naše nové partnerství se společností Sigmatex nám otevřelo cestu k nové úrovni výkonnosti i síly díky její osvědčené technologii uhlíkové vazby. Stejná technologie se používá u závodních automobilů a vojenské techniky.


MORE RESPONSIVE MID KICK POINT
Dvě zóny ohybu hráčům přinášejí stejné výhody, jedna je měkčí pro střely zápěstím a druhá tužší pro střely příklepem. Navíc získají i výhodu reaktivnějšího zúžení, které zlepší jejich cit při přihrávkách.


UNMATCHED SHOOTING ACCURACY
Čepel hole SuperTacks 2.0 je velmi tuhá, čímž podstatně zmenšuje úhel otevření a hráčům vždy zaručuje větší přesnost. Nový materiál Sigmatex poskytuje nejen větší tuhost, ale i vyšší odolnost.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí