Hole CCM RBZ REVOLUTION právě v prodeji !!!

Revolution_4_resized.jpgInženýři z firmy CCM vyvinuly novou hůl RBZ REVOLUTION. Hokejku tak posunuly na další úroveň tím, že optimalizovaly konstrukci jak shaftu tak čepele. Nová unikátní technologie Faceplate. Je technologie vložení výztuže přímo do čepele na níž spolupraceje spolu s firmou TaylorMade. Tato nová konstrukce čepele je navržena tak, aby pomohla zajistit větší sílu, stabilitu a C.O.R. pro silné výstřely. Optimalizován je též profil tuhosti čepele pro ještě lepší pocit a účinější přenos energie.FACEPLATE TECHNOLOGY
Je nová technologie vložení výztuže přímo do čepele na níž spolupraceje spolu s firmou TaylorMade. Tato nová konstrukce čepele je navržena tak, aby pomohla zajistit větší sílu, stabilitu a C.O.R. pro silné výstřely.
Revolution_3_resized.jpg

TECHNORA SHAFT
Nejnovější přírustek do rodiny RBZ holí je REVOLUTION. Díky nové technologii Power Hosel a především se spojením technologie TylorMade dostává hůl ještě lepší výkon při přenosu energie z rukou na puk. Vytvořily jsme odolnější hůl, bez omezení výkonu, za pomoci osvědčených aramidových vláken.
3765040_1.jpg

POWERHOSEL 2 TECHNOLOGY
Díky prodloužení shaftu až do čepele pomáhá nová technologie Powerhosel 2 Technology, díky níž je větší přenos energie z Vašich rukou na puk a tím je zajištěna silnější střela. Touto změnou byla také posílena oblast krčku hole, což má za následek zlepšení trvanlivosti hole.

3765040_2.jpg
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí