O firmě STŘÍDA SPORT

Vážení zákazníci a příznivci ledního hokeje,
vítejte na stránkách společnosti STŘÍDA SPORT s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1996.

Myšlenku otevřít specializovaný obchod s prodejem hokejového vybavení jsem měl ještě v čase aktivního působení jako profesionální hokejista. Tu se mi podařilo realizovat ihned po ukončení své hokejové kariéry a tak jsem započal další etapu svého života. Lední hokej mě provázel celý můj život, takže jsem mohl své dosavadní znalosti a zkušenosti uplatnit i v odlišné sféře hokejového dění.
 

Vše začalo otevřením specializované prodejny v Pardubicích v roce 1996. O pět let později byla otevřena prodejna na zimním stadionu v Pardubicích, kde naleznete jednak hokejové zboží, ale zejména zboží pro fanoušky HC Pardubice.

Naše další kroky působení směřovaly do Prahy, kde byla v roce 2006 otevřena velkoobchodní  pobočka s administrativním a skladovým zázemím.

Od roku 2010 disponujeme výhradním právem pro distribuci zboží zn. Reebok a CCM. Tento mezník znamenal další posun v naší práci a umožnil nastartovat další potenciální obchodní příležitosti. Kromě prodeje hokejové výstroje a výzbroje se specializujeme na prodej dresů, fandovských produktů, hokejového textilu. Věřím, že na našich stránkách naleznete vše pro svůj hokej a budete s našimi produkty spokojeni.

 


S úctou
Martin Střída
Majitel společnosti STŘÍDA SPORT s.r.o.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.více informací
beru na vědomí