Kontakty

  
STŘÍDA SPORT s.r.o.logo-(1).jpg

Čacké 1120, 530 02 Pardubice

Tel./fax: +420 460 000 250
E-mail: info@stridasport.cz
IČ: 25251741
DIČ: CZ25251741

Firma STŘÍDA SPORT s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové v oddílu C, vložka 10144, číslo výpisu 12291/2000.


KONTAKTUJTE NÁS

Máte-li jakýkoliv dotaz, pošlete nám vyplněný formulář. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

*
*
*
*
Pole označená (*) jsou povinná.


Centrála Pardubice

Vedení společnosti

Mgr. Martin Střída +420 460 000 256, +420 211 158 087 martin@stridasport.cz
     

Finanční oddělení

Ing. Lenka Korečková +420 460 000 252 lenka@stridasport.cz
     

Administrativa

Vendula Opletalová +420 725 455 526, +420 460 000 255 vendula@stridasport.cz
Barbora Korečková +420 460 000 255 ucto@stridasport.cz
     

Fakturace

Iva Barková +420 460 000 253 iva@stridasport.cz
     

Maloobchod

  +420 460 000 250 shop.pce@stridasport.cz
     

Zákaznický servis

Jana Maňásková +420 460 000 251, +420 725 471 624 jana@stridasport.cz
Martin Šťastný +420 460 000 251, +420 605 215 280 info@stridasport.cz
     

Nákup, Logistika, Team servis

Petr Řezníček +420 724 289 509, +420 460 000 254 petr@stridasport.cz
     

Provozovna Praha

Výkonný ředitel

Jaroslav Vosmík +420 296 824 430 jaroslav@stridasport.cz
     

Finanční oddělení

Ing. Romana Drahošová +420 211 158 081 romana@stridasport.cz
     

Velkoobchod

Dan Polák +420 724 548 579, +420 211 158 083 dan@stridasport.cz
Pavel Uher +420 724 548 956, +420 211 158 085 pavel@stridasport.cz
     

Fakturace, Logistika

Tereza Srbová +420 602 327 209 tereza@stridasport.cz
  +420 211 158 080  
     

Team servis

Jan Limport +420 602 367 386, +420 211 158 082 jan.limport@seznam.cz
Jan Liehman +420 727 947 054 jan.liehman@gmail.com
Radek Abrahám +420 775 960 061, +420 211 158 084 radek@stridasport.cz

 

Marketing

Tomáš Plšek +420 773 780 401 tomas.plsek@stridasport.cz
     
 
     
     


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí