Kontakty

Střída Sport  
STŘÍDA SPORT s.r.o.

Čacké 1120, 530 02 Pardubice

Tel./fax: +420 466 304 201
E-mail: info@stridasport.cz
IČ: 25251741
DIČ: CZ25251741

Firma STŘÍDA SPORT s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové v oddílu C, vložka 10144, číslo výpisu 12291/2000.


KONTAKTUJTE NÁS

Máte-li jakýkoliv dotaz, pošlete nám vyplněný formulář. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

*
*
*
*
Pole označená (*) jsou povinná.


Centrála Pardubice

Vedení společnosti

Mgr. Martin Střída +420 466 304 752, +420 211 158 087 martin@stridasport.cz
     

Finanční oddělení

Ing. Lenka Korečková +420 466 304 752 lenka@stridasport.cz
     

Administrativa

Vendula Opletalová +420 725 455 526, +420 466 304 752 vendula@stridasport.cz
     

Fakturace

Iva Barková +420 466 304 201 iva@stridasport.cz
     

Maloobchod

Jana Maňásková +420 466 304 201, +420 725 471 624 jana@stridasport.cz
Martin Šťastný +420 466 304 201, +420 605 215 280 info@stridasport.cz
     

Team servis

Petr Řezníček +420 724 289 509, +420 466 304 201 petr@stridasport.cz
     

Provozovna Praha

Výkonný ředitel

Jaroslav Vosmík +420 296 824 430 jaroslav@stridasport.cz
     

Finanční oddělení

Ing. Romana Drahošová +420 211 158 081 romana@stridasport.cz
     

Velkoobchod

Dan Polák +420 724 548 579, +420 211 158 083 dan@stridasport.cz
Pavel Uher +420 724 548 956, +420 211 158 085 pavel@stridasport.cz
     

Fakturace, Logistika

Tereza Srbová +420 602 327 209 tereza@stridasport.cz
  +420 211 158 080  
     

Team servis

Jan Limport +420 602 367 386, +420 211 158 082 jan.limport@seznam.cz
Jan Liehman +420 727 947 054 jan.liehman@gmail.com
     

Marketing a výroba dresů

Radek Abrahám +420 775 960 061, +420 211 158 084 radek@stridasport.cz
     
 
     
     

Provozovna Home Credit Arena Liberec

Markéta Forbelská +420 489 201 113 marketa@stridasport.cz
Jan Jeslínek +420 731 547 929 jan@stridasport.cz
     

Provozovna ZS Eden Praha

Marek Štaubr +420 777 175 722 marek@stridasport.cz
     
     
     


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí