Novinky

Video: Skenování nohou při výběru bruslí

Video: Skenování nohou při výběru bruslí

Nevíte si rady, jakou brusli zvolit? Chtěli byste například nové brusle z řady SuperTacks, ale nesedí vám správně na noze? Tak právě pro vás máme novinku v podobě skenování nohou! Skener vyhodnotí tvar vaší nohy, typ klenby chodidla a doporučí, jakou variantu brusle SuperTacks, JetSpeed nebo Ribcore při nákupu zvolit. Skenery nohou s proškoleným personálem jsou k dispozici v našich pobočkách STŘÍDA SPORT Shop v Pardubicích, Liberci, Říčanech u Prahy a také v brněnském CCM Shopu v budově nákupního centra Nový tuzex v areálu Výstaviště.

Jednokusové brusle Jetspeed FT2

Jednokusové brusle Jetspeed FT2

S revoluční novinkou přichází produktová řada Jetspeed v podobě nových bruslí Jetspeed FT2. Jsou vyrobeny z jednoho kusu, čímž zaručují delší živnotnost a odolnost proti nárazům. Navíc jsou osazeny XS holderem s mechanismem okamžité výměny nožů. Přijďte se přesvědčit sami do našich STŘÍDA SPORT Shopů nebo u vašich autorizovaných prodejců značky CCM.
Brusle Jetspeed 470

Brusle Jetspeed 470

Hrajete hokej pro zábavu a chcete kvalitní brusle, které vám vydrží? Právě pro vás máme střední třídu bruslí z produktové řady Jespeed. Brusle Jetspeed 470 jsou ideální volbou pro hobby hokejisty. Mají zabudovaný systém okamžité výměny nožů v novém XS holderu.
K dostání v našich STŘÍDA SPORT Shopech.
LIMITOVANÁ EDICE HOLÍ JETSPEED PURELITE

LIMITOVANÁ EDICE HOLÍ JETSPEED PURELITE

Hledáte vhodnou hůl pro svůj hokej? Nechcete investovat do nákupu hole velké peníze, ale rádi byste měli hokejku jako profi hráč? Tak právě pro vás máme hůl JetSpeed z limitované edice Purelite. Vyzkoušet ji a zakoupit můžete ihned v našich STŘÍDA SPORT Shopech v Praze, Říčanech, Pardubicích, Liberci a Mladé Boleslavi. Máte to blíže na Moravu? I tam najdete CCM Shop, a to v areálu brněnského Výstaviště v ulici Bauerova 10.  Jsme tu pro vás v našich běžných otevíracích hodinách.

Síť CCM HOCKEY Shopů nově i na Slovensku

Síť CCM HOCKEY Shopů nově i na Slovensku

V srpnu otevíráme síť maloobchodních prodejen i na Slovensku, kde naleznete veškerý sortiment značky CCM pro váš hokej. Jednoduše vás oblékneme od bruslí až po helmu a pokud si nebudete vědět rady, jaký typ hole, bruslí nebo chráničů zvolit, nechte si poradit od našeho proškoleného personálu. Kromě kompletní výzbroje u nás naleznete i oblíbené kolekce textilu CCM True2Hockey nebo GoDark.
CCM HOCKEY Shopy nyní nově naleznete v Trenčíně před zimním stadionem, v Popradu na Štefánikově ulici, v Nitře v ulici Podzámska a také na zimním stadionu v Banské Bystrici. Otevřeno máme každý všední den a i sobotách.
Nová hůl Ribcor Trigger 3D

Nová hůl Ribcor Trigger 3D

Na trh přichází nová hůl z produktové řady Ribcor, která nese označení Ribcor Trigger 3D. Hůl obsahuje novou a přesnější geometrii pro efektivnější přenos energie při střelbě. Standardní výbavou je použitý materiál Sigmatex kombinovaný s technologií X-Flow, což z hole činí vysoce odolný produkt vhodný pro profesionální a výkonnostní hokejisty. Díky velmi lehké čepeli Ascent Blade 3 je zaručen bezproblémový kontakt s pukem. Hole Ribcor Trigger 3D můžete zakoupit v našich specializovaných hokejových prodejnách CCM.

SPODNÍ VÝSTROJ JETSPEED 350

SPODNÍ VÝSTROJ JETSPEED 350

Nová sezóna je již za dveřmi a pokud jste zjistili, že vaše spodní výstroj potřebuje obměnu, tak máme pro vás jeden tip. Nižší řada Jetspeed 350 v sobě snoubí kvalitní ochranné prvky vhodné pro hobby hokejisty za rozumnou cenu. Seženete ve všech našich STŘÍDA SPORT Shopech ale také v brněnském CCM Hockey Shopu.
Jsme tu pro vás každý všední den a ve vybraných prodejnách i o víkendu. Na otevírací doby se můžete podívat v záložce Naše prodejny. Těšíme se na vaši návštěvu na jakékoliv z našich poboček.


CHYŤ SI SVOJI SLEVU NA TÝMUJ.CZ

CHYŤ SI SVOJI SLEVU NA TÝMUJ.CZ

Stále máte šanci nakupovat se slevou 20%, pokud ještě nemáte kompletní vybavení na novou sezónu. Stačí být členem hokejového týmu, který používá aplikaci Týmuj.cz k managementu tréninků, zápasů nebo turnajů. Prokliknout kampaňový banner, stáhnout voucher a s vytištěným kupónem přijít nakoupit na některou z našich kamenných poboček. Akce v aplikaci Týmuj.cz běží do 7.10., tak nepropásněte svoji šanci.
HLEDÁME POSILU DO TÝMU

HLEDÁME POSILU DO TÝMU

Máte rádi hokej, nevadí vám manuální prace a chcete pracovat pro renomovanou společnost v hokejovém prostředí? Právě teď hledáme posilu do centrálního skladu v Čeperce u Opatovic nad Labem na pozici skladníka. Konkrétní informace naleznete zde: https://www.prace.cz/nabidka/1310350436/?rps=77. Pokud vás naše nabídka zaujala, posílejte svoje strukturované životopisy na adresu petr@stridasport.cz
Brusle ve střední třídě, to jsou Tacks 9060

Brusle ve střední třídě, to jsou Tacks 9060

Brusle Tacks 9060 jsou ideální volbou pro všechny rekreační a výkonnostní hráče. Díky svým vlastnostem se podobají profi modelu bruslí v produktové řadě Tacks. Jsou konstruovány tak, aby hráčům dopřály maximální komfort při hře a bruslení. Brusle se zároveň dají vypéct, aby co nejvíce kopírovaly tvar hráčovy nohy. Seniorské, juniorské i dětské velikosti bruslí za příznivou cenu jsou právě teď k dostání ve všech STŘÍDA SPORT Shopech v Praze, Říčanech, Pardubicích, Liberci, Mladé Boleslavi a také v CCM Shopu v Brně.

Nová helma pro sezónu 18/19 Fitlite 90

Nová helma pro sezónu 18/19 Fitlite 90

Kvalitní helmy Fitlite 90 seženete ve všech STŘÍDA SPORT Shopech i v CCM Shopu v Brně. Helmy máme skladem, jak klasické, tak i ve variantě combo s mřížkou. Vybrat si můžete z velikostí S, M, L  a v barevných kombinacích – černá, bílá, červená, tmavě modrá navy a modrá royal. Helma je výrazně lehčí než předešlé modely a nabízí špičkovou úroveň ochrany hlavy. Navíc má adaptabilní tvar díky pěně z chytrého materiálu D3O.


VIDEO: CCM SKILLS CAMP

VIDEO: CCM SKILLS CAMP

Na přelomu května a června jsme připravili CCM Skills campy pro malé hokejisty a hokejistky z ročníků 2005 a 2006. Zastavili jsme se v Říčanech u Prahy, ve slovenských Košicích a maďarské Budapešti. Zájem dětí i jejich rodičů a následná účast byla obrovská. Děti si vyzkoušeli nejnovější vybavení z modelové řady JetSpeed a brusle SuperTacks AS1. Kromě tréninku na ledě pod vedením zkušených koučů a kondiční přípravy jsme nově připravili i brýle s virtuální realitou a skenování nohou pro doporučení vhodného typu bruslí. Podívejte se na video report z celého dne.
Podporujeme Nadaci Jakuba Voráčka

Podporujeme Nadaci Jakuba Voráčka

STŘÍDA SPORT podporuje mnoho sportovních událostí a významně přispívá i na charitativní projekty. Jedním z takových projektů jsou Hokejky pro kluka puka pod záštitou Nadace Jakuba Voráčka, která dlouhodobě podporuje osoby s roztroušenou sklerózou. Na začátku léta jsme se tak jako partner zúčastnili charitativního fotbalového turnaje, jehož součástí byli osobnosti ze světa sportu a kultury. Turnaj se konal v jihomoravském Mikulově a zájem veřejnosti přispět a podpořit Nadaci v podobě vstupného byl enormní, stejně tak jako o fotky a podpisy hráčů NHL Jakuba Voráčka nebo Davida Pastrňáka. STŘÍDA SPORT věnoval Nadaci Jakuba Voráčka nemalou finanční částku na financování léčby osob s roztroušenou sklerózou a už teď se těšíme na další ročník.

Nové brusle SuperTacks AS1 jsou tady

Nové brusle SuperTacks AS1 jsou tady

Horká jarní novinka pro sezónu 18/19 brusle SuperTacks AS1 dorazily i do České republiky. Brusle jsou sestaveny pouze z jednoho celistvého kusu, mají plně anatomický tvar, aby dokonale přilnuly na každý centimetr vaší nohy. Navíc skelet bruslí je z uhlíkového kompozitu a tím napomáhá generovat maximální energii při každém odrazu. Všechny tyto vlastnosti revolučních bruslí SuperTacks AS1 můžete vyzkoušet nyní i v našich kamenných prodejnách STŘÍDA SPORT Shop v Praze, Říčanech, Pardubicích, Liberci a v Mladé Boleslavi.


HOKEJKY JETSPEED V OBCHODECH

HOKEJKY JETSPEED V OBCHODECH

Produktová řada Jetspeed se rozrůstá vůbec poprvé o profesionální, výkonnostní i rekreační hole. Hokejky Jetspeed obsahují pružný bod ohybu, který vytváří kloubový efekt. Díky tomu lze při střelbě dosáhnout větší razance a zrychlení puku. Hůl je vhodná především ke střelbám ze střední vzdálenosti. Můžete zakoupit v našich STŘÍDA SPORT Shopech nebo u vašich prodejců značky CCM.
NOVINKA PRO GOLMANY - BETONY PREMIER II

NOVINKA PRO GOLMANY - BETONY PREMIER II

I golmani se mají v nové sezóně na co těšit! Představujeme vám zbrusu nové betony z produktové řady Premier II pro sezónu 2018/2019. Betony Premier II jsou dosud nejlehčí a to o celých 20% než starší modely z golmanské rodiny CCM. Lépe přilínají k ledu a inteligentní pěna dostatečně eliminuje tvrdé střely z holí soupeřů. Navíc obsahují zcela nový systém upínání a tím umožnují maximální rozpětí pohybu. K dostání již brzy v našich kamenných prodejnách.

VIDEO: Ambasador značky CCM v České republice - Martin Kaut

VIDEO: Ambasador značky CCM v České republice - Martin Kaut

Martin Kaut je útočník reprezentační dvacítky a extraligového týmu HC Dynamo Pardubice a především hrdým ambasadorem značky CCM v České republice. Podívejte se na video, které jsme s Martinem natočili v pardubické Tipsport Aréně.
CCM SKILLS CAMP JE ZPĚT

CCM SKILLS CAMP JE ZPĚT

I letos pro vás máme oblíbené CCM Skills Campy, které chystáme ve 3 evropských státech pro hráče a hráčky ledního hokeje v ročnících 2005 a 2006. Kromě tradiční zastávky v České republice v říčanské Merkur Ice Areně se můžete už nyní hlásit na kempy na Slovensku v Košicích a v Maďarsku v Budapešti. Začínáme již na konci května. Konkrétní data a místa spolu s registračním odkazem naleznete uvnitř článku.
VIDEO: KDYŽ BRUSLE, TAK JEDINĚ CCM

VIDEO: KDYŽ BRUSLE, TAK JEDINĚ CCM

Vyberte si ze široké nabídky bruslí CCM. Právě pro vás máme připraveny 3 produktové řady bruslí Tacks, JetSpeed a Ribcore, které jsou k dostání v pestré škále od rekreačních bruslí až po profesionální modely. Nejste si jisti, jaký typ brusle si vybrat? Nevadí! Rádi vám s nákupem poradíme v našich kamenných pobočkách STŘÍDA SPORT Shop.
BROUŠENÍ BRUSLÍ

BROUŠENÍ BRUSLÍ

V naší pardubické pobočce STŘÍDA SPORT Shop si pořídíte nejen veškeré vybavení CCM pro váš hokej, ale nově si také můžete nechat nabrousit brusle na profesionální brusce PROSHARP. Brousíme veškeré typy bruslí pánské nebo dámské, hokejové i rekreační. Navštivte nás v Pardubicích na rohu ulic Chrudimské a Čacké každý všední den od 8:00 do 16:30 nebo v sobotu od 8:30 do 11:30.

VIDEO: STŘÍDA SPORT Shop je i v Pardubicích

VIDEO: STŘÍDA SPORT Shop je i v Pardubicích

Kompletní vybavení značky CCM naleznete i v naší pardubické pobočce STŘÍDA SPORT Shop. Brusle, hole, spodní i vrchní výstroj a mnoho dalších produktů CCM zakoupíte právě zde. Pro golmany máme samostatnou místnost s veškerým brankařským vybavením. Najdete nás na výpadovce směrem na Chrudim v ulici Čacké a máme otevřeno každý všední den i o sobotách. Více v záložce NAŠE PRODEJNY.
VIDEO: SLEVA AŽ 40% NA HOLE ŘADY RBZ

VIDEO: SLEVA AŽ 40% NA HOLE ŘADY RBZ

V našich prodejnách STŘÍDA SPORT Shop můžete nyní výhodně zakoupit prémiové i výkonností hole řady RBZ. Např. RBZ Revolution, Speedburner a další modely s výraznou slevou až 40%. Kampaňové video s CCM hráčem Martinem Kautem naleznete po rozkliknutí článku.
Video report z představení produktů CCM na rok 2018

Video report z představení produktů CCM na rok 2018

Na jakou akci se přišli podívat bývalí vynikající hokejisté Robert Reichel nebo Jiří Lála? Přesvědčte se sami!

Pro naše stálé velkoobchodní partnery jsme připravili prezentaci nových produktů CCM na rok 2018. Na místě byla i profesionální střelnice nebo skener, který přesně určí, jaká brusle z produktových řad Ribcore, Tacks nebo JetSpeed je pro vaši nohu nejvhodnější.
Pardubický útočník a reprezentant Martin Kaut je hlavní postavou nových promo spotů CCM

Pardubický útočník a reprezentant Martin Kaut je hlavní postavou nových promo spotů CCM

Poslední říjnový den jsme společně s týmem Hokejka TV natáčeli promo spoty produktů CCM. Natáčení probíhalo na ledě pardubického Dynama, v útrobách Tipsport Areny i v kabině A týmu. Fotogalerii ze zákulisí natáčení naleznete uvnitř článku.
A již brzy se můžete těšit na nová videa. Sledujte naše profily na Facebooku ccmhockeyczech a Instagramu ccmhockeyczechrepublic.
VIDEO: Nová prodejna STŘÍDA SPORT Shop v Říčanech u Prahy

VIDEO: Nová prodejna STŘÍDA SPORT Shop v Říčanech u Prahy

Už jste viděli naši nově zrekonstruovanou prodejnu značky CCM v Říčanech u Prahy?
Najdete nás přímo na zimním stadionu Ice Merkur Arena a můžete si u nás nechat profesionálně nabrousit brusle bruskou PROSHARP! Jsme tu pro Vás každý všední den i o víkendech od 13:00 do 19:00.
Hledáme

Hledáme "Vedoucí prodejny Čacké" - STŘÍDA SPORT s. r. o.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme spolupracovníka na pozici: "Vedoucí prodejny Čacké"

STŘÍDA SPORT Shop je nyní nově i v Mladé Boleslavi!

STŘÍDA SPORT Shop je nyní nově i v Mladé Boleslavi!

Najdete nás přímo ve ŠKOENERGO Aréně vedle hlavního vstupu do haly. Jsme tu pro vás každý všední den od 11:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 14:00, a také vždy při domácích utkáních BK Mladá Boleslav. Kromě standardního sortimentu CCM najdete u nás i oficiální merchandising BK MB
Brusle CCM - FT1

Brusle CCM - FT1

Nová TOP řada bruslí CCM - FT1 pro sezonu 2017/2018 !!!
TEAM CCM !!!

TEAM CCM !!!

Chceš vědět, jak trénují Sidney Crosby, Connor McDavid nebo Brent Burns?
Tak se zaregistruj na team.ccmhockey.com, zvol si svého kapitána a staň se členem týmu CCM !!!
Otevřeli jsme nově zrekonstruovanou prodejnu značky CCM!

Otevřeli jsme nově zrekonstruovanou prodejnu značky CCM!

Otevřeli jsme nově zrekonstruovanou prodejnu značky CCM! 

U nás si můžete nechat profesionálně nabrousit Vaše brusle bruskou PROSHARP!

A kde nás najdete? V Říčanech u Prahy, přímo na zimním stadionu Ice Merkur Arena ve Škroupově ulici. Jsme tu pro Vás každý všední den i o víkendech od 13:00 do 19:00.

Hole CCM SuperTacks 2.0 právě v prodeji !!!

Hole CCM SuperTacks 2.0 právě v prodeji !!!

Hole CCM SuperTacks 2.0 právě v prodeji !!! Chcete se dozvědět více o těchto holích ?
Wallpapers pro mobilní telefony

Wallpapers pro mobilní telefony

Stáhněte si pozadí pro svůj mobilní telefon !!!
Hole CCM RBZ REVOLUTION právě v prodeji !!!

Hole CCM RBZ REVOLUTION právě v prodeji !!!

Nové hole RBZ REVOLUTION v prodeji!!! Chcete se dozvědět více o těchto holích ?
Brusle CCM - SUPER TACKS - video+foto

Brusle CCM - SUPER TACKS - video+foto

Nová TOP řada bruslí CCM - SUPERTACKS pro sezonu 2016/2017 !!!
CCM Skills Camp 2016

CCM Skills Camp 2016

Další ročník CCM Skills Camp 2016 se uskutečnil o víkendu v sobotu 18. června 2015 a v neděli 19. června 2015. Jako jedinou zastávkou akce v České republice je Praha, Ice arena v Letňanech. Během kempu si ve dvou dnech téměř 160 hokejistů ve věku 13 – 14 let zatrénovalo pod vedením zkušených expertů s nejnovějším špičkovým vybavením a produkty firmy CCM.
CCM Skills camp 2016 - Praha

CCM Skills camp 2016 - Praha

Blíží se další ročník turné CCM Skills camp. Trénuj jako profesionál !!!
Řada CCM PREMIER

Řada CCM PREMIER

Podívejte se na video nových betonů CCM PREMIER pro sezonu 2016/2017. A dalších výrobků této řady, které budou od května v prodeji....
Brusle CCM - SUPER TACKS

Brusle CCM - SUPER TACKS

Nová TOP řada bruslí CCM - SUPERTACKS pro sezonu 2016/2017 !!! Tyto brusle budou uvedeny do prodeje na evropském trhu ke konci května !!!
Nová řada CCM QuickLite !!!

Nová řada CCM QuickLite !!!

Nová řada CCM QuickLite výzbroje & rukavic bude k dostání od 27. května 2016
Nová edice bruslí CCM JetSpeed BLACK a Ribcor 50K WHITE

Nová edice bruslí CCM JetSpeed BLACK a Ribcor 50K WHITE

Nová TOP řada bruslí CCM - JetSpeed BLACK a Ribcor 50K WHITE !!! Tyto brusle budou uvedeny na evropském trhu již začátkem dubna !!!
Limitovaná a speciální edice holí CCM RBZ SPEEDBURNER

Limitovaná a speciální edice holí CCM RBZ SPEEDBURNER

Těšíte se na hole z limitované-chromové a speciální-bílé edice CCM RBZ SPEEDBURNER ??? Brzy budou k dostání i u nás. Koukněte na pár fotek těchto holí !!!
Hole CCM RIBCOR RECKONER

Hole CCM RIBCOR RECKONER

Chcete se dozvědět více o holích RECKONER ?
Hole CCM RBZ SPEEDBURNER - jsou tu !!!

Hole CCM RBZ SPEEDBURNER - jsou tu !!!

Nové hole CCM RBZ SPEEDBURNER jsou právě k dostání i u nás. Přečtěte si a koukněte na pár fotek právě těchto holí !!!
CCM Skills Camp 2015 - foto

CCM Skills Camp 2015 - foto

Zde si můžete prohlédnout fotky z uplynulého CCM Skills Campu 2015 na zimním stadionu Ice arena v Letňanech v Praze konaného ve dnech 26. června a  27. června 2015.
CCM Skills Camp 2015

CCM Skills Camp 2015

Další ročník CCM Skills Camp 2015 se uskutečnil tento víkend v sobotu 26. června 2015 a v neděli 27. června 2015. Jako jedinou zastávkou akce v České republice je Praha, Ice arena v Letňanech. Během kempu si ve dvou dnech téměř 160 hokejistů ve věku 13 – 14 let zatrénovalo pod vedením zkušených expertů s nejnovějším špičkovým vybavením a produkty firmy CCM.
Customizer

Customizer

Vytvoř si svou brankářskou výstroj.
Můžeš volit mezi řadami Eflex II, RetroFlex nebo XLT.
 Vítej v týmu CCM Connor McDavid

Vítej v týmu CCM Connor McDavid

Největší hokejový talent Connon McDavid, který se stal #1 v letošním NHL draftu 2015, je v týmu CCM Hockey !!!
CCM Skills camp 2015 - Praha

CCM Skills camp 2015 - Praha

Blíží se další ročník turné CCM Skills camp. Trénuj jako profesionál !!!
Brusle CCM JETSPEED - video

Brusle CCM JETSPEED - video

Podívejte se na video technologie, návrhu a výroby bruslí CCM Jetspeed.
Brusle CCM JETSPEED - jsou tu !!!

Brusle CCM JETSPEED - jsou tu !!!

Nové brusle CCM JETSPEED jsou právě k dostání i u nás. Přečtěte si a koukněte na pár fotek právě těchto bruslí !!! Již v průběhu MS tyto brusle otestovalo několik hráčů, jejich ohlasy byly více než pozitivní !!!
Harfa - fanzona - foto

Harfa - fanzona - foto

Pokud půjdete v Praze na hokejové MS 2015, nezapomeňte své potomstvo vzít na střechu nákupního centra Harfa. Mohou si tady obléci výstroj CCM a REEBOK a vyzkoušet si, jak jim hokejové umění půjde!
Pohled do zákulisí MS 2015

Pohled do zákulisí MS 2015

Podívejte se na několik záběrů z návštěv hráčů během šampionátu v našem Service roomu!
Síň slávy Českého hokeje

Síň slávy Českého hokeje

Otevřeli jsme novou prodejnu v Síni slávy Českého hokeje v Galerii Harfa.
Promo video CCM

Promo video CCM

Přehrajte si promo video společnosti CCM, které musíte vidět.
Skills Camp Č.B. - foto

Skills Camp Č.B. - foto

Střída Sport ve spolupráci s firmou ROOSTER uspořádaly na ZS Jaroslava Pouzara v Českých Budějovicích dne 29.12.2014 SKILLS CAMP CCM.
Skills Camp Česká Lípa - foto

Skills Camp Česká Lípa - foto

Střída Sport ve spolupráci tentokrát s hokejovým klubem Česká Lípa uspořádaly dne 15.12.2014 SKILLS CAMP CCM.
Skills Camp H.K. - foto

Skills Camp H.K. - foto

Střída Sport ve spolupráci s hokejovým klubem Mountfield Hradec Králové a hokejovým klubem Královští Lvi Hradec Králové uspořádali dne 4.12.2014 SKILLS CAMP CCM.

Partnerské dny STŘÍDA SPORT 2014

Partnerské dny STŘÍDA SPORT 2014

Přehrajte si videoreportáž z tradičního výročního setkání s partnery a klienty společnosti STŘÍDA SPORT s.r.o.
Historie CCM Hockey

Historie CCM Hockey

Přes 100 let tvrdé práce a věnování se rozvoji CCM posouvají značku CCM tam, kde je nyní jako největší výrobce hokejového vybavení na světě.

Historie REEBOK Hockey

Historie REEBOK Hockey

Historie značky Reebok sahá až do 19. století kdy se nadšený sportovec Joseph William Fosterov žijící v Boltonu v Anglii snažil zdokonalovat svou běžeckou obuv, tak aby maximálně využil výkon podaný na běžeckých tratích.

CCM Skills Camp 2014

CCM Skills Camp 2014

Téměř tisícovka mladých hokejistů prošla během léta CCM Skïlls Campem 2014 v pěti zemích Evropy. Jedinou zastávkou akce v České republice byla Praha, Ice arena v Letňanech, kde evropské turné odstartovalo tuto sobotu 7. června 2014 do neděle 8. června 2014. Během jednodenního kempu ve dvou dnech si téměř 180 hokejistů ve věku 13 – 14 let zatrénovalo pod vedením zkušených expertů s nejnovějším špičkovým vybavením a produkty firmy CCM.
Partnerské dny STŘÍDA SPORT 2013

Partnerské dny STŘÍDA SPORT 2013

Přehrajte si videoreportáž z tradičního výročního setkání s partnery a klienty společnosti STŘÍDA SPORT s.r.o.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.více informací
beru na vědomí